Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: 1 2 [3]
Autor Temat:Malowanie klatek i...
Gość
Garden Plaza
Post Odp: Malowanie klatek i...
w: February 13, 2012, 14:27

To kto w końcu robi to malowanie, sporo niedomówień: robią to mieszkańcy w formie odpracowania czynszu, czy robi to firma na zlecenie Zarządu/Atrium.
Jest jakaś umowa na to wykonanie takich usług ?
Proszę Panie Marcinie o konkretną odpowiedź.

tomekk78
Pro
w: February 14, 2012, 18:06

Dziś odbyły się poprawki malarskie na w bloku A. Nie wiem, jak gdzie indziej, ale na V klatce mieliśmy kolejny przykład sprawności intelektualnej wykonawców. Nieaktualne naklejki o wyłączaniu światła, przy zejściu do garażu, które powinny zostać zerwane zostały zamalowane. Brawo 🙂 Kolejny przykład świetnej współpracy z wykonawcą. Co do kolorów to będzie można je ocenić po wyschnięciu farby.

filipgp
Pro
w: February 15, 2012, 11:06

Tak, w B to samo :). Plus porobienie większej ilości łat, zacieków. Profesjonalna robota....

llechu
Pro
w: February 15, 2012, 12:04

Boże, kto to robi??? Przecież farby dostępne teraz w sklepach są takie, że trzeba się specjalnie postarać, żeby malowanie wyszło źle. Ja pierwszy raz w życiu malowałem w to lato mieszkanie własnoręcznie. Fakt - pewnie dłużej mi się zeszło niż zawodowemu malarzowi. Ale żadnych łat, żadnych zacieków - jak można zaciek wałkiem zrobić? Że nie wspomnę już o kolorach. Nie wiem co trzeba zrobić, żeby kolor na jednej ścianie wyszedł inny niż na drugiej. Co ten wykonawca sam miesza ręcznie?

filipgp
Pro
w: February 15, 2012, 12:31

E nie, pewnie najtańsza farba i w zależności od wiadra to inny odcień. Plus malowanie wszystkiego miejscami jedną warstwą, miejscami trzema, plus różne techniki malowania w narożnikach. Efekt powalający.

Tylko, zamiast zrobić to jeszcze raz, porządnie, kolorem na który zgodzili się mieszkańcy (podkreślam, w uchwale było bez zmiany koloru), to robi się takie łatki.

robin
Garden Plaza
w: February 16, 2012, 13:31

To ja się pytam, gdzie jest ktoś, kto tego pilnuje? Szanowni Państwo, jeśli to malowanie, rzeczywiście tak źle wygląda, to czarno widzę końcowe podsumowanie i rozliczenie się Firmy ze Wspólnotą. Czarno też widzę osoby, które będą się za to tłumaczyć, łącznie z Zarządem wspólnoty!

tomekk78
Pro
w: February 16, 2012, 13:54

No cóż na zebraniu porozmawiamy sobie o tym i owym. Według mnie czas na zmiany. Wobec innych potrzeb cała uchwała była błędem. A już jej wykonanie i kolor klatek to tragedia. Wiekszość zadecydowała i uchwała przeszła. Trudno, z tym się trzeba pogodzić. Kolor jednak według mieszkańców miał pozostać bez zmian. I za to decedenci powinni odpowiedzieć, bo stało się to ze szkodą dla wizerunku naszych klatek.

zorrorm
Garden Plaza
w: February 28, 2012, 14:22

A co z ułożeniem płytek przy wejściach do garaży? Uchwała oprócz malowania dotyczyła tez ułożenia płytek, kiedy to nastąpi i kiedy zostanie zakończone te malowanie?

Admin_atri-
um21
Garden Plaza
w: March 7, 2012, 11:20

W tym momencie robiony jest blok B - kolor jest już ostateczny. sposób malowania jest poprawny. Pozostaje ułożenie płytek które właśnie się rozpoczyna. Kolejne bloki bedą robione zgodnnie z harmonogramem - oczywiście po odebraniu kolejnych etapów prac.

Literka_T
Garden Plaza
w: March 7, 2012, 22:20

płytki
fajnie
ale CZARNE - będą non stop utytłane/zapylone zwłaszcza na poziomie garażu

Strony: 1 2 [3]

Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.33.3 ; Strona wczytana w 0.08 sekund