Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat:Kto kupił MacPlast
jan2222
Garden Plaza
Post Kto kupił MacPlast
w: October 17, 2013, 12:03

Jestem jednym z poszkodowanych. Oglądałem program na polsacie.
Trzeba przekazać wszystkim mieszkańcom informację, że nic z nieba nie spada.
W tym konkretnym przypadku spadło lecz dla nowego właściciela, który kupił firmę
od syndyka. Należy przyjrzeć się tej transakcji, bowiem szczęśliwym nabywcą firmy
Macplast jest kochanek pani Karoliny, współwłaścicielki tej firmy. Czy to jest
przypadek? Na pewno nie. Tym bardziej że kupił firmę z wolnej ręki od syndyka za
nie całe 12 milionów czyli za 1/4 wartości firmy. Tak się dzieje w całej Polsce. Należy przyjrzeć się temu syndykowi oraz szczęśliwemu nabywcy, a także roli jaką w tej transakcji odegrała pani Karolina K.

Rob77
Garden Plaza
Post Odp: Kto kupił MacPlast
w: October 17, 2013, 14:37

Nie kupił Macplast tylko majątek po firmie. Szkoda że Pani Karolina nie odpowiada swoim majątkiem chociaż była w spółce i korzystała z kasy. Nikt się niczemu nie przyjrzy bo nikomu nie zależy, znaleźli baranów którzy spłaca długi a przy okazji zarobią klany prawnicze syndyk, komornik itd. Osobiście składałem zawiadomienie do prokuratury w Wołominie ale zostało to olane. Mój radca prawny śmiał się z tego. Brak znamion czynu zabronionego. Agmet też kręci i udaje głupiego. Syndyk nikt nigdy nie widział nie wiadomo jak podzielił kasę i jest dobrze.

Rob77
Garden Plaza
Post Odp: Kto kupił MacPlast
w: October 17, 2013, 14:49

A jeszcze kilka kwestii, jak podpisywałem akt u Dora to powiedział że jak jest syndyk to na pewno będziemy płacić z ironicznym uśmiechem. Nikt też z nas nie składał zażalenia na czynności syndyka. Jedyne co pozostał to powiadomienie ministra sprawiedliwości z prośba o pomoc. Jest jeszcze jedno rozwiązanie zapłacić.

Strony: [1]

Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.33.3 ; Strona wczytana w 0.047 sekund