Witamy w Garden Plaza

Obiecanki Cacanki, a mieszkańcy na lodzie…

Osiedle mieszkaniowe Garden Plaza zlokalizowane jest w Ząbkach przy ul. Skrajnej zaledwie 13 km od centrum Warszawy i stanowi zamkniętą enkalwę wśród zieleni w zurbanizowanej przestrzeni miasta.
Całość osiedla składa się z 3 niezależnych kwartałów mieszkalnych z garażami podziemnymi, niepublicznej szkoły i przedszkola oraz pawilonu handlowego zapewniającego mieszkańcom szeroki wachlarz usług. Każde z gniazd mieszkalnych ulokowane wokół zielonego dziedzińca, na którym umieszczone są place zabaw, miejsca wypoczynku i rekreacji, ławki, altanki, alejki, a także ciąg spacerowy scalający całość założenia.
Na terenie osiedla będzie prywatne przedszkole i szkoła podstawowa. Będzie to bardzo nowoczesny kompleks edukacyjny.
Nowoczesna bryła 4-piętrowych budynków stanowi tło dla istniejącej i projektowanej zieleni. Różnorodna oferta mieszkaniowa – ponad 285 komfortowych mieszkań o powierzchni od 32 do 155 m2 z widokiem na sosnowy las. Na ostatniej kondygnacji znajdują się luksusowe dwupoziomowe mieszkania z ogrodami na dachach, z których rozpościera się widok na panoramę Warszawy. Układy wszystkich mieszkań są elastyczne i podatne na zmiany, co umożliwia łączenie, powiększanie oraz indywidualny sposób kształtowania wnętrza.

źródło: Opis inwestycji dewelopera: MAC PLAST Korczak & Korczak Sp. j.